KONST / Litografier / Grafiskt blad 13449140

nr 1344 9140

Grafiskt blad

efter Toulose-Loutrec "Confetti". Ej signerad. Motivet: 22x15 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:14:23